+ 90 212 249 01 13
arslanpantograf@gmail.com

Hakkımızda

Çıraklığını yapmadığınız işin ustalığını yapamazsınız! :) YILLARIN birikimi ve TECRÜBESİ ile Hizmetinizdeyiz!

Arslan Pantografın kurucusu Selehattin Demir meslek hayatına 1974 yılında İstanbulun güzide ilçesi olan Beyoğlunda başlamıştır.Uzun yıllar çıraklık eğitimi ile başladığı pantograf ve lazer yazı,lazer markalama,dalma erezyon,pantograf yazı ve promosyon markalama işlerinde yılların tecrübesi ile ustalaşarak günümüzdeki profosyonel kadro ve ekipmana sahip ARSLAN PANTOGRAFI kurmuştur.

Kalite ve Çevre Politikamız

Hedeflerimiz doğrultusunda yenilikçi ve çağdaş bir anlayış içinde hareket ederek güler yüzlü ekibiyle ve heyecanlı takım ruhuyla hızlı, doğru ve güvenilir hizmet vermeyi amaçlayan Arslan Pantograf; - Firmasına ve ürünlerin kalitesine duyulan güven sayesinde sürekli gelişimi ilke edinen, herkesin işbirliği yapmayı tercih edeceği bir kurum olmayı, - Müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet verebilmek için etkili kalite yönetim sistemini kurmayı, uygulamayı, doğru anlaşılmasını ve sürekli gelişmesini sağlamayı, - Müşterilerin ürün kalitesi ve performans beklentilerini sürekli karşılayarak memnuniyetlerini arttırmayı, bu hedeflere ulaşırken de işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili tüm çevresel ve yasal gereklere uymayı amaçlar. - Tabii ki bu hedefleri gerçekleştirmede başarının anahtarının çalışanlarda olduğunu bilir; huzurlu, katılımcı ve gelişime açık çalışma ortamını sürekli kılmak için çalışır.

Vizyonumuz

Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapmak. Topluma, devlete ve çevreye karşı sorumluluğunu bilerek manevi değerlere saygılı olmak.

Müşterilerin talep ve beklentilerini tespit ederek imkanlarını bu doğrultuda yönlendirmek, hizmet ettiği firmaların tercih ettiği ve rakiplerimizin saygı duyduğu bir firma olmak..

Misyonumuz

Değişime ve teknolojiye ayak uydurarak, kalıp ve pantograf sektörünün öncüsü olmak..

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sürekli yenilikler oluşturarak en iyi hizmeti vermek..